Lujosa Villa In Rio San Juan J
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Privát strand Strand hozzáférés |
| Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Lujosa Villa In Rio San Juan J legfeljebb 12 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Playa de Los Muertos, csupán 1 km-re található.
A kényelmes elhelyezkedésnek köszönhetően a Gri Gri-lagúna mindössze 14 percnyi sétára, a playa de los guardias pedig csupán 1,1 km-re van a villától. Az 1 hálószobás szálláshely csupán 1,2 km-re található az olyan szórakozóhelyektől, mint a Terraza Laguna.
A Lujosa Villa In Rio San Juan J való tartózkodás során a vendégek igénybe vehetnek egy teljesen felszerelt konyhát a konyhai edényekkel önellátás céljából. Továbbá a Caribe Tours buszpályaudvar csaknem 10 perc sétára található.
- Helyi látnivalók
- playa de los guardias1286 km
- Playa de Los Minos1352 km
- Playa Caleton1431 km
- Terraza Laguna1126 km
- Kkk870 km
- Happy Dive Center1173 km
- Playa de Los Muertos1356 km
- Gri Gri-lagúna1115 km
- Repülőterek
- Gregorio Luperon nemzetkozi repuloter72 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
- Privát tengerpart
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Strand hozzáférés
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Lujosa Villa In Rio San Juan J milyen messze van a Gregorio Luperon nemzetkozi repülőtértől?
A Gregorio Luperon nemzetkozi repülőtér és a Lujosa Villa In Rio San Juan J között 75 km távolság van. - ❓
A Lujosa Villa In Rio San Juan J biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Lujosa Villa In Rio San Juan J Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Lujosa Villa In Rio San Juan J kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Lujosa Villa In Rio San Juan J konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a szálláshely területén tartózkodunk?
Río San Juan nevezetességei közé tartozik a Playa de Los Muertos és a Playa Los Mino, amelyek 1 km-re, illetve 1,1 km-re találhatók a szálláshely területétől. Ezenkívül a Gri Gri-lagúna (1,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.